З'явилися перші зображення «четирехдверка» BMW восьмий серії

В мережі з'явилися перші зображення чотирьохдверною модифікації BMW 8 Series нового покоління – Gran Coupe. Джерелом інформації стало бразильське патентне відомство.

Концепт BMW M8 Gran Coupe дебютував в березні поточного року на Женевському автосалоні. Шоу-кар був пофарбований в колір-хамелеон, що змінює відтінок залежно від освітлення, і давав уявлення тільки про зовнішність чотирьохдверною версії моделі. Ніяких подробиць про салон і силових агрегатах компанія не надала.

Зображення майбутньої «четирехдверка» опублікувало видання Motor1. Імовірно, силові агрегати Gran Coupe розділить з новим двухдверним купе 8 серії, офіційно представлених тиждень тому. «Двухдверка» комплектується новим силовим агрегатом 4.4 V8 TwinPower Turbo (530 к.с., 750 Нм) і 3.0-літровою рядною «шісткою» потужністю 320 к.с. і обертовим моментом 680 Нм. З «вісімкою» купе розганятися від 0 до 100 км / год за 3.7 с, з «шісткою» – за 4.9 с. Поєднуються мотори з оновленою 8-ступкою Steptronic Sport з підрульовими перемикачами.

BMW 8 Series Coupe

Крім вже представленого купе і «четирехдверка», в лінійці BMW 8 Series з'явиться кабріолет і «заряджена» модифікація M8 з 617- сильною версією 4.4 V8 TwinPower Turbo від M5. Максимальний крутний момент такого мотора – 750 Нм.

Related