Женева 2018: «живі» фотографії кросовера Hyundai Kona Electric

Компанія Hyundai представила електричну модифікацію кросовера Kona з двома різними конфігураціями силових агрегатів. Світова прем'єра новинки відбулася в рамках 88 Женевського автосалону.

У базовій версії кросовер оснащується 135-сильним електричним мотором, що живиться від акумулятора ємністю 39.2 кВт · год. Розрахунковий запас ходу Kona Electric в такій комплектації складає близько 300 км.

Версія Long Range оснащена електричним мотором потужністю 204 к.с. і акумуляторною батареєю ємністю 64 кВт · год. У компанії очікують, що в топової комплектації кросовер зможе подолати на одному заряді акумулятора 470 км.

Час заряду обох батарей до 80% ємності від системи швидкої зарядки – 54 хвилини. З місця до 96 км / ч базовий кросовер прискорюється за 9.3 с, топова версія – за 7.6 с. Максимальна швидкість – 167 км / ч.

Kona Electric оснастили системою рекуперативного гальмування, що дозволяє водієві регулювати інтенсивність системи з підрульових пелюсток, цифровою панеллю управління з семидюймовим дисплеєм і інформаційно-розважальною системою з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto.

У списку систем допомоги водієві адаптивний круїз-контроль, система аварійного гальмування з функцією виявлення пішоходів, система виявлення сліпих Зонн та оповіщення про рух ззаду.

Джерело: Hyundai

Related