Женева 2018: Renault представила флагманський седан і універсал Talisman S-Edition

Представлено найпотужніший Renault Talisman з новим 225-сильним турбомотором від хот-хетча Megane RS і купе Alpine A110. «Підігріта» версія моделі – Talisman S-Edition – вийде в кузові седан і універсал.

Новинка отримала 1.8-літрову наддувниє «четвірку». Віддача агрегату – 225 к.с. і 300 Нм крутного моменту. Працює мотор в парі з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. Віддача такого агрегату на Renault Megane RS – 280 к.с. і 390 Нм, а на купе Alpine A110 – 252 к.с. і 320 Нм.

У стандартній комплектації Renault Talisman повнокероване шасі, світлодіодні фари головного світла, 19-дюймові колісні диски, тоновані задні скла, чорні корпуси бічних дзеркал і адаптивні амортизатори. На приналежність до спеціальної версії вказують шильдики «S-Edition».

В салоні – алюмінієві спортивні педалі і декоративні вставки, а також сірі і червоні килимки з вишитим на них логотипом спеціальної версії «S-Edition». Салон оброблений натуральною шкірою чорного кольору з контрастною червоною строчкою на сидіннях і приладової панелі.

В Європі Talisman S-Edition буде продаватися з вересня поточного року. Залежно від ринку модель буде доступна і з іншими силовими агрегатами. Ціни поки не оголошені.

Джерело: Renault

Related