Женева 2018: новий Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe кинув виклик Porsche Panamera

Підрозділ Mercedes-AMG представило новий автомобіль AMG GT 4-Door Coupe – з трьома моторами, п'ятимісцевим кузовом і максимальною швидкістю 315 км / год. Прем'єрний показ потенційного конкурента Porsche Panamera відбувся в Женеві.

В моторній гамі новинки два 4.0-літрових бензинових бітурбомотор V8 і гібридна силова установка, що складається з 435-сильного (520 Нм) турбодвигуна V6, 9-діапазонного «автомата» і електромотора потужністю 22 л.с. (250 Нм). Топова версія лифтбека з 639-сильним мотором прискорюється з місця до 100 км / год за 3.2 с. Максимальний крутний момент 900 Нм досягається при 2500-4500 об / хв. Максимальна швидкість становить 315 км / ч.

Купе з 585-сильною «вісімкою» (800 Нм) з місця до першої «сотні» прискорюється за 3.4 с, а максимальна швидкість обмежена на 310 км / ч. Обидва восьмициліндрових мотора оснащені турбокомпресорами і системою відключення частини циліндрів при невеликих навантаженнях. Поєднуються агрегати з 9-діапазонним "автоматом".

Всі версії укомплектовані системою повного приводу 4Matic + і електронноуправляємой багатодисковою муфтою, що передає тягу на передні колеса. У режимі дріфту систему стабілізації і подачу моменту на передню вісь можна повністю відключити.

Топові модифікації лифтбека укомплектовані багатокамерною пневмоподвеской, автомобілі з мотором V6 – пружинною підвіскою з активними амортизаторами. «Пятидверка» з мотором V8 в стандартній комплектації оснащена повнокерованим шасі. На швидкості до 100 км / ч задні колеса повертаються в сторону протилежну переднім, зменшуючи тим самим радіус повороту. А на швидкості понад 100 км / год – в ту ж сторону, що і передні. Для модифікацій з мотором V6 ця система доступна в якості опції. Топова, 639-сильна модифікація Mercedes-AMG GT стандартно комплектується блокуванням заднього диференціала з електронним управлінням. Для інших такий варіант доступний за доплату.

Кузов автомобіля виготовлений з армованого улеродним волокном пластику. Для моделі доступний аеродинамічний пакет, серед елементів якого заднє крило з ручним регулюванням, що збільшує притискну силу ззаду, але при цьому не впливає на лобове опір. Є в арсеналі новинки і активні аеродинамічні елементи. Наприклад, планки на передньому бампері, регульовані за допомогою електродвігателей.В переліку доступного оснащення цифрова приладова панель, карбонові гальма, нове рульове колесо з сенсорними панелями і вбудованими дисплеями, система зміни режимів роботи керуючої електроніки і записи телеметрії, а також система часткового автономного управління.

Модель можна замовити з п'ятьма або чотирма посадочними місцями. У другому випадку в задньому ряду встановлять два окремих сидіння. Об'єм багажного відділення – 395 л, при складених сидіннях другого ряду – 1324 л. Плюс ще 60 л під фальшполом. Двері багажного відділення оснащена електроприводом, активуються за допомогою встановленого під бампером датчика.

Як повідомили в компанії, продажі Mercedes-AMG GT стартують влітку поточного року.

Джерело: Mercedez-Benz

Related