Женева 2018: Nissan показав електричний концепт-кар IMx KURO

Відбувся європейський дебют електричного кросовера Nissan IMx KURO. Концепт, що демонструє майбутнє стратегії Intelligent mobility від Nissan, представили на 88 Женевському автосалоні.

«Чорний» (так перекладається Kuro з японського) побудований на базі концепт-кара IMx, вперше представленого на Токійському автосалоні в жовтні 2017 року. Кузов електричного кросовера забарвлений в оригінальний темно-сірий колір. Передню його частина прикрашає стилізований під радіаторну решітку «розріз». У салоні декоративні вставки чорного кольору, такого ж кольору і колісні диски. Під час руху зображення навколишніх краєвидів транслюється на великий OLED-дисплей на панелі управління.

Концепт-кар побудований на новій платформі для електромобілів Nissan. Як заявили представники виробника, концепт дає уявлення про майбутнє стратегії Intelligent mobility від Nissan і покликаний посилити взаємозв'язок водія з автомобілем. Ще одне нововведення – технологія Nissan Brain-to-Vehicle – B2V, покликана допомогти водієві в управлінні. Сприймаючи і аналізуючи сигнали надходять від мозку водія, система B2V допомагає в управлінні і «навчає» працюють в режимі ручного або автономного режиму системи автомобіля. Крім того, B2V може визначати ознаки втоми водія і змінювати параметри автомобіля, активувати системи допомоги або змінювати манеру водіння. За допомогою системи штучного інтелекту водій може оперувати функціями панелі управління, використовуючи тільки руху очей і жести рук.

Шоу-кар оснащений майбутньої версією ProPILOT, здатної працювати в автономному режимі. При активації системи рульове колесо «ховається» під панель управління, а спинки всіх сидінь відкидаються, надаючи водієві і пасажирам більше вільного місця. При переході на ручне управління рульове колесо і сидіння повертаються на свої місця.

Доставивши водія в точку призначення, Nissan IMx KURO може самостійно припаркуватися, підключитися до місцевої електромережі і працювати в якості віртуальної електростанції, потім повернутися за власником і відвезти його додому.

Шоу-кар оснащений двома електричними моторами (по одному на кожній осі) загальною потужністю 320 кВт (700 Нм) і нової акумуляторною батареєю, що забезпечує більше 600 км пробігу без підзарядки.

Джерело: Nissan

Related