Женева 2018: концептуальний універсал Subaru Viziv Tourer

На Женевському автосалоні Subaru представила прототип майбутнього універсала під назвою Viziv Tourer. Шоу-кар без дверних ручок і бічних дзеркал заднього виду оснащений системою повного приводу і комплексом EyeSight наступного покоління.

Габаритна довжина концепту – 4775 мм, ширина – 1990 мм, висота – 1435 мм. Розмір колісної бази чотиримісного універсала – 2730 мм. Передню частину універсала прикрашає стильна гексагональная радіаторна решітка, нижня частина кузова і видатні колісні арки Viziv Tourer, оброблені матеріалом схожим на карбон. Як і годиться сімейному автомобілю, майбутній універсал отримав просторе багажне відділення.

На жаль, фото салону компанія не представила, але є інформація про розширені «віртуальних помічників». На допомогу водієві розробники передбачили систему EyeSight нової генерації, а також оновили навігаційні системи і радар. Як кажуть в компанії, вони поставили перед собою завдання «добитися граничних рівнів безпеки», залишивши спогади про ДТП в минулому.

Технічної інформації про Viziv Tourer розробники не надали, як і те, коли клієнти бренду зможуть придбати новий універсал, який зможете замінити на ринку Subaru Levorg.

Related