Женева 2018: BMW підтвердила випуск електрокара i4

BMW готує нову модель на основі концепту iVision Dynamics, представленого в минулому році на автосалоні у Франкфурті. Серійний електрокар під назвою BMW i4 стане однією з дванадцяти електричних моделей, які компанія планує випустити до 2025 року.

Про плани німецького виробника стало відомо на прес-конференції BMW в рамках Женевського автосалону. Як повідомив генеральний директор BMW Харальд Крюгер, виробництво BMW i4 налагодять на заводі в Мюнхені. «До 2025 року наша глобальна лінійка автомобілів включатиме 25 повністю або частково електрифікованих моделей. На торішньому автосалоні у Франкфурті ми представили наш погляд на майбутнє електричної мобільності з BMW iVision Dynamics. Цей автомобіль стане реальністю: ми його побудуємо в Мюнхені – як BMW i4 », – сказав Крюгер, виступаючи на конференції.

Чотирьохдверне купе займе місце в модельній лінійці BMW між i3 і i8, поруч з майбутнім iX3. Зовні новинка трохи відрізняється від усіх поточних моделей німецького автовиробника, хоча в екстер'єрі концепту присутні деякі стилістичні репліки, запозичені у представленого в 2016 році концепту Vision Next 100. Наприклад, вертикальна радіаторна решітка і світлодіодна оптика. Ще одна відмінна риса майбутнього електрокара – повнорозмірна панорамний дах, що простягається від лобового до заднього скла. За словами Крюгера, серійна версія моделі, за винятком деяких невеликих деталей, буде виглядати так само, як і представлений концепт-кар.

В основу i4 ляже нова модульна архітектура, яка може використовуватися як для електричних, так і для дизельних, бензинових і гібридних моделей BMW. Електрокар оснастять літій-іонними акумуляторами.

Як стверджують в компанії, BMW i4 зможе конкурувати з Tesla Model 3. Запас ходу електрокара становитиме 542 км. Час прискорення з місця до 96 км / год – 4.0 з. Максимальна швидкість – понад 193 км. На ринку BMW i4 з'явиться до 2020 року.

Джерело: BMW Фото: AutoExpress

Related