Здай заглушку – обери життя: ОККО оголошує про старт всеукраїнської акції

В рамках щорічного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі », черговий етап якого присвячений необхідності використання ременів безпеки під час дорожнього руху, мережа« ОККО »оголошує про старт безпрецедентної всеукраїнської акції« Здай заглушку – обери життя ».

Протягом семи тижнів в період з 15 січня по 4 березня на всіх АЗК «ОККО» буде проходити акція, спрямована на підвищення свідомості учасників дорожньо-транспортного руху щодо безпеки на дорозі, а саме – необхідність постійного використання ременів безпеки. Всі бажаючі взяти участь в акції повинні принести на АЗК «ОККО» заглушку для автомобільних ременів безпеки і здати її на касі, просканувавши свою карту Fishka. В кінці акції всі зібрані заглушки будуть утилізовані.

«На превеликий жаль, багато водіїв ігнорують використання ременів безпеки під час дорожнього руху, віддаючи перевагу над ними заглушки. Це несе серйозну загрозу життю водія і пасажирів, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська . – На наших АЗК ми не тільки не продаємо заглушки, а й закликаємо здати придбані в інших місцях. Ми сподіваємося таким чином привернути увагу громадськості до безпеки дорожнього руху і пробудити свідомість водіїв ».

За період акції серед усіх учасників будуть розіграні 1400 л палива: щотижня випадковим чином будуть обрані 10 переможців, які отримають талони на 20 л палива кожен. Імена переможців будуть оновлюватися щопонеділка на сайті okko.ua (в розділі «Новини»).

За весь період проведення акції можна здати необмежену кількість заглушок. Однак щотижня учасник отримує тільки один шанс на участь у визначенні переможців. Більш детально з офіційними правилами акції можна ознайомитися тут: http://bit.ly/2DJQURr.

Related