ЗАЗ почне виробляти електромобілі

«ЗАЗ» виготовить електромобілі для «Нової пошти», а до 2018 року на підприємстві планують створити електроавтобуса.

«Зараз ми працюємо над створенням електроавтобуса. Поки ми маємо лише конструкцію і наповнюємо її елементної базою. Тобто, привід, батарея. Потрібно зробити це оптимально, щоб забезпечити дальність ходу. Думаючи, в наступному році ми представимо дослідний зразок електроавтобуса », – сказав кореспонденту Уніан глава правління Микола Євдокименко, зазначивши, що« ЗАЗ »вже створив експериментальний зразок електромобіля.

«Ми створили дослідний зразок електромобіля Т150 Cargo для« Нової пошти »і вона хоче купити близько 100 штук таких електромобілів», – повідомив він.

У 2016 році збитки підприємства склали 602.81 млн. Грн. У 2015 році сума була в два рази більше, а з грудня 2014 по квітень 2015 року виробництво було повністю зупинено.

За інформацією опублікованій Уніан, на даний момент Запорізький автомобілебудівний завод є найбільшим автовиробником України, що володіє також власної розгалуженою мережею автосервісних підприємств (400 шт.) В усіх регіонах України. Підприємство входить до складу корпорації «УкрАВТО», яка є генеральним імпортером і офіційним дилерів більше двох десятків автомобільних брендів і володіє повним циклом власного виробництва. Крім того, «УкрАВТО» є власником контрольного пакета акцій ЗАТ «ЗАЗ» і польського автозаводу FSO.

Related