Засоби тюнінгу кузова і мотора автомобіля Lada Granta Liftback

Після ґрунтовного тюнінгу Lada Granta виглядає, як іномарка, і ми розповімо, що можна зробити

Лада Гранта є досить новою моделлю вітчизняного виробника. У зв’язку з цим на цій машині встановлені досить непогані комплектуючі. Багато користувачів автомобіля відзначають позитивні якості встановленої і доопрацьованій підвіски і коробки перемикання передач.

Гранту в стандартній комплектації можна вибрати з різними силовими агрегатами, характеристики яких радують споживачів. Тому, основною тюнінг автомобілів Lada Granta Liftback зачіпає роботи по кузову.

Зовнішній вигляд Лада Гранта

Насамперед любителі Гранти встановлюють нові крила з пластику. Крила з АБС-пластика не схильні до корозії і непогано переносять ударні навантаження. Також чіткі лінії повітрязабірників додадуть Ладі трохи спортивності.

Слідом проводять доопрацювання переднього бампера, який дуже добре підкреслює зовнішність Лади і додає їй агресивності. Встановлюється разом з бампером і нові грати радіатора, повітрозабірники і передні обважування. Як правило, ззаду ще додають лип-спойлер, який туди лягати як годиться.

"

Дизайн кузова Lada Granta Liftback претендує на солідність. У ньому читається і деякий натяк на спортивність. Базова версія розрахована на покупця з консервативним смаком. Однак завжди звістку можливість зробити трохи похуліганити і надати зовнішності індивідуальні риси.

На замітку

Лада Гранта ліфтбек відмінно піддається перекваліфікації в «спорткари». Досить замінити штатні бампери, колісні диски, встановити антикрило, і нейтральний автомобіль перетворюється в задерикуватого «бедбоя», який не проти похуліганити на дорозі. Не можна не визнати, що цей імідж йде Гранта.

Окремо слід сказати про розмір колісних дисків. При бажанні на Лада Гранта ліфтбек можна встановити диски діаметром до 17 дюймів, використовуючи при цьому низькопрофільну гуму. Однак не варто забувати, що покришки з низьким профілем гарні тільки на бездоганному дорожньому покритті!

На дверях Гранти є чітко окреслений молдинг, лінія якого відповідає вигинів переднього і заднього бампера. Якщо виділити кольором частина автомобіля, розташовану нижче молдинга, то це зробить її візуально довше. Фарба може бути захисною, і це буде дуже до речі на наших зимових дорогах.

Тюнінг Lada Granta Liftback – унікальна фарбування

Звичайна матове фарбування автомобіля все ще залишається в моді. Матова фарба виглядає незвично і як і раніше виділяє машину на дорозі. Непогано виглядає на всьому кузові тимчасова аерографія або постійна.

Тимчасова аерографія бичтро змивається, а постійну можна тільки перефарбувати. Розмалювати машину своїми руками навряд чи вийде, так як це може зробити тільки художник. А ось виконати аерографію на капоті, зобразивши свій автограф у вигляді малюнка, можна спробувати.

Надати автомобілю індивідуальні риси можна і за допомогою нанесення рідкої гуми типу Пласті Діп. Цей матеріал після фарбування декількома шарами утворює на кузові гумове фактурне гумове покриття, здатне захистити оригінальну фарбу автомобіля від УФ-випромінювання і піску і дрібного каміння.

Унікальна властивість такого покриття полягає в тому, що його можна швидко і абсолютно безслідно видалити. Для цього потрібно всього лише підчепити нанесений шар, а далі обдерти, як шкіру.

Зовнішній тюнінг кузова Лада Гранта можна зробити за допомогою плівки, якою обклеюють деталі. Існує широкий вибір кольорів і текстур кузовних плівок. При бажанні можна вибрати текстуру під карбон того чи іншого кольору. Плівка також, як і гумове покриття легко видаляється і не залишає після себе слідів.

Вид автомобіля багато в чому залежить від дизайну колісних дисків. Якщо Вас з якоїсь причини не влаштовують наявні диски, їх можна пофарбувати постійної або тимчасової фарбою, а також нанести фірмове текстуроване покриття за допомогою технології аквапечаті. Ця унікальна технологія дозволяє наносити декоративні полімерні покриття на предмети складної форми, до яких відносяться і колісні диски.

Роботи по силовому агрегату

Однак, можна відзначити, що як би машина не укомплектовувалася моторами, все одно є місце вдосконаленню. Насамперед треба почати з установки фільтра нульового опору. Таке рішення дозволить додати близько 3-6% потужності. Другим моментом тюнінгу мотора Гранти може стати установка більш габаритної випускної системи. Це знижує опір відтоку вихлопу і добре вентилює циліндри.

Тюнінг автомобілів Lada Granta Liftback практично неможливий без перепрошивки програмного забезпечення. Перепрошивка дасть Вашої Ладі максимум в динаміці, швидкості і потужності. Також тюнінг програмного забезпечення призводить до зниження витрати палива. Поширена установка електронних педалей газу. Це дуже корисна штука, яка як раз під час чіп-тюнінгу та буде вельми до речі.

Якщо грунтовно заглибитися в удосконалення мотора, то необхідно:

  • встановити ковані елементи циліндропоршневої групи;
  • розточити внутрішній простір циліндрів;
  • встановити турбонаддув.

Всі ці доробки вимагають чималих капіталовкладень. Йдуть на них тільки справжні автомобільні фанати.

На замітку

Ковані деталі міцніше і витривалішими литих. У процесі кування метал спресовується, завдяки чому молекули стають ближчими один до одного, а зв’язки – коротше і, відповідно, міцніше. Ковані деталі мають меншим коефіцієнтом температурного розширення.

Вищесказане означає, що технологічні зазори між кованими деталями змінюються в більш короткому діапазоні, завдяки чому зменшується знос двигуна на холодну. Однак, детальний розрахунок і роботи такого типу повинні проводитися фахівцями, адже тут необхідно враховувати масу нюансів, щоб не нашкодити своєму залізному коню. Також при збільшенні потужності мотора потрібно посилювати і вдосконалювати трансмісію.

"

Розточка циліндрів дозволяє збільшити їх робочий об’єм. Форсований таким чином двигун володіє вищими характеристиками потужності.

Наддувши закачує максимальну кількість повітря в камери згоряння, забезпечуючи цим повне згорання палива і високу енергетичну віддачу. Турбіна не тільки підвищує ККД мотора, але і робить його більш економічним.

Двигуну Гранти не завадить і надійний захист знизу. Із заводу передбачена штатна сталева захист, але її можна поліпшити, замінивши на тюнинговую версію захисту двигуна і коробки для Лади Калини. Вона відмінно підходить і зарекомендувала себе краще, ніж штатна.

Цікаве відео: парад Lada Granta Liftback після кузовного тюнінгу

Related