«Заряджений» Škoda Kodiaq RS пройшов перевірку холодом

В умовах Північного полярного кола Škoda Kodiaq RS проїхав 1417 кілометрів шляху за 21 годину і 7 хвилин.

Команда італійського офісу Škoda зазнала «заряджений» кросовер Kodiaq RS в умовах Північного полярного кола. Відстань між фінським містом Рівному і мисом Нордкап в Норвегії і назад (в цілому 1417 км) серійний кросовер подолав за 24 години і 7 хвилин. Маршрут пролягав по засніжених дорогах через Північне полярне коло в умовах сильного зустрічного вітру і температури -20 ° C. Єдиною потуранням для «серійника» стали шиповані шини.

З Рівному команда виїхала за годину до півночі, щоб дістатися до мису Нордкап завидна. З огляду на те, що в лютому в цих широтах день триває всього кілька годин, більшу частину шляху довелося долати в повній темряві і дме зі швидкістю 70 км / год зустрічному вітрі. Норвезьку кордон команда перетнула о четвертій годині ранку, а через п'ять годин досягала мису Нордкап. За винятком заправок це була єдина зупинка на всьому маршруті. О 15:30 Kodiaq RS перетнув фінський кордон, а вже о 18:17 в'їхав в Рівному. Таким чином, відстань в 1417 км замість запланованих 24 годин учасники заїзду подолали майже на три години швидше. Середня швидкість склала 67 км / ч.

Kodiaq RS укомплектований 2.0-літровим «бітурбодізелем» BiTDI, що видає 240 к.с. і 500 Нм крутного моменту, семиступінчастим "роботом" DSG і повним приводом. У базовому оснащенні моделі адаптивне шасі DCC, адаптивне рульове управління і система Dynamic Sound Boost, яка зраджує звук двигуна в залежності від їздового режиму. На прямій трасі з місця до 100 км / год "заряджений" кросовер розганяється за 7.0 с, максимальна швидкість становить 220 км / ч.

Влітку 2018 року прототип Kodiaq RS став новим рекордсменом серед серійних семимісних моделей в «Зеленому пеклі», подолавши трасу протяжністю в 20.832 км за 9: 29.84 хвилини.

Джерело: Škoda

Related