«Заряджений» хетчбек Peugeot 208 GTi стане електрокаром

У «зарядженого» хетчбека Peugeot 208 GTi нового покоління буде повністю електрична модифікація. Світова прем'єра новинки відбудеться весною 2019 року на автосалоні в Женеві.

В основу електричної модифікації хетчбека ляже нова платформа e-CMP, розроблена PSA Group спеціально для електрокарів. Бензинова модифікація нового Peugeot 208 GTi буде базуватися на платформі CMP зі стійками McPherson спереду і напівзалежної балкою ззаду.

Про це в інтерв'ю Auto Express розповів глава Peugeot Жан-П'єр Імпарато, додавши, що компанія не має наміру «будувати спеціальний електричний автомобіль», як це зробила Renault. У планах електрифікація всього існуючого модельного ряду. Автомобілі Peugeot, в тому числі і «208», будуть поставлятися з електричними, гібридними, дизельними і бензиновими агрегатами. Вибір силової установки буде залежати від розміру машини.

«Коли ви купує Peugeot, ви отримуєте особливий дизайн, останнє покоління інтер'єру i-Cockpit, преміальні рівні виконання GT-Line, GT і, можливо, GTi. І оскільки я не хочу, щоб машини з ДВС і електромотором відрізнялися, клієнтові доведеться тільки вибрати силову установку », – сказав Імпарато.

Так на думку незалежного дизайнера може виглядати новий Peugeot 208 GTi

На думку глави Peugeot, в найближчі 10 років електрокари зможуть зрівнятися в потужності з бензиновими і дизельними моделями. Це змусить преміальні бренди шукати «щось ще, якщо вони хочуть бути різними». «Я зможу поставити на ринок автомобілі потужністю 400 кВт (536 к.с.)», – сказав Імпарато.

Нинішній Peugeot 208 GTI оснащується 1.6-літровим турбомотором THP (208 к.с., 300 Нм) і шестиступінчастою механічною коробкою передач. З місця до 100 км / год "заряджений" хетчбек розганяється за 6.5 с.

Related