Запас ходу електромобілів Hyundai Kona Electric і Kia e-Niro був помилково завищений

Hyundai і Kia опублікували нові дані про запас ходу електричних кросоверів Kona Electric і e-Niro для європейського ринку. Запас ходу обох моделей виявився помилково завищений незалежним сертифікаційним агентством.

Як повідомили в Hyundai, в ході перевірки сертифікаційне агенства порушило процедури тестування, передбачені новими стандартами WLTP. Після перерахунку запас ходу без підзарядки для Kona Electric з батареєю ємністю 39 кВт · год зменшився з 300 до 290 км, а з батарей ємністю 64 кВт · год з 470 до 449 км.

«При тестуванні Kona Electric для створення свого омологованого електромобіля, незалежна організація, що здійснює нагляд за процесом, випадково надала неправильну методологію тестування, а потім схвалила отримані результати. Це призвело до того, що Kona Electric довше тестувався в «міському» циклі WLTP – загальна швидкість і енергоспоживання були знижені, що призвело до переоцінки всього електричного діапазону автомобіля », – йдеться в заяві Hyundai.

Аналогічне по суті заяву щодо кросовера e-Niro опублікувала і Kia. Для версії з батарей ємністю 39 кВт · год запас ходу тепер офіційно становить 288 км замість колишніх 310 км, а у версії з батареєю ємністю 64 кВт · год – 454 км замість 323 км.

Related