З конвеєра Lamborghini зійшов 10-тисячний Huracan

Суперкар Lamborghini Huracan став однією з наймасовіших моделей італійського виробника спорткарів. За чотири роки з заводського конвеєра марки в Сант-Агата Болоньєзе зійшли десять тисяч Huracan.

На сьогоднішній день великим тиражем може похвалитися тільки Gallardo – 14 022 автомобілів, але випускається модель вже десять років. Інший легендарний суперкар – Countach – за шістнадцять років розійшовся тиражем 2049 примірників, а модель Diablo на сьогоднішній день зібрано в кількості 2903 штук і це за одинадцять років.

В дев'яності роки минулого століття річний випуск автомобілів Lamborghini не перевищував 300 примірників. Швидке зростання виробництва почався після того, як італійська марка перейшла у власність концерну Volkswagen і на ринок вийшла перша спільна модель Gallardo.

Рубіж в 1000 автомобілів на рік Lamborghini подолала в 2003 році, в 2006-му було зібрано понад дві тисячі суперкарів, а в минулому році – 3815 автомобілів. Очікується, що з появою на ринку кросовера Lamborghini Urus ця цифра може збільшитися в два рази.

В цьому році на автосалоні в Женеві Lamborghini представила шосту модифікацію Huracan – родстер Performante Spyder. У цій версії розробники поєднали техніку купе Performante з відкритим кузовом.

В жовтні 2016 року Lamborghini Huracan в «зарядженої» модифікації Performante став рекордсменом Нюрбургринга серед серійних автомобілів, подолавши коло за 6: 52.01. Очікувати подібних результатів від Spyder не варто. У цій модифікації Huracan на 125 кг важче закритої версії – 1 507 кг. Віддача 5.2-літрового мотора V8, як і на купе, становить 640 к.с. і 600 Нм крутного моменту. З місця до 100 км / год Spyder розганяється за 3.1 с (на 0.2 с довше, ніж закрита версія), а позначку в 200 км / ч долає за 9.3 с. Ту ж швидкість вихідне купе набирає на 0.4 з швидше. Максимальна швидкість моделі залишилася на рівні 325 км / ч.

На європейському ринку Lamborghini Huracan Performante Spyder буде коштувати від 220 тисяч євро.

Джерело: Lamborghini

Related