Японці перетворять Suzuki Jimny в мініатюрний «Гелендваген»

Японське тюнінг-ательє Liberty Walk анонсувало новий пакет доопрацювань для позашляховика Suzuki Jimny четвертої генерації. Тюнери пообіцяли переробити саму очікувану новинку Suzuki цього року в маленький «Гелендваген» під ім'ям G mini.

Liberty Walk спеціалізується на випуску боді-китів для автомобілів преміум-класу, а також різних спортивних автомобілів і суперкарів: Lamborghini Aventador і Murcielago, Honda NSX, Dodge Challenger, BMW M-серії та інших «гарячих» машин. При цьому у всіх кастомізованих моделей є загальні риси, в першу чергу, розширені колісні арки і «спідниці», мінімальний кліренс, великий задній спойлер і широкі колеса з низькопрофільними шинами. Подібними елементами обзаведеться і Suzuki Jimny G mini.

Японський «Гелендваген» поки існує тільки на рендера – Liberty Walk вперше в своїй історії взялася за зміну зовнішності компактного позашляховика. Втім, уявити готовий автомобіль ательє обіцяє до кінця 2018 року. Замовлення на комплект доопрацювань дизайну вже приймаються.

Suzuki Jimny четвертого покоління був офіційно представлений в липні цього року. Позашляховик успадкував від попередника лонжеронну раму сходового типу, рубані форми кузова і повний привід. На зміну 1.3-літрового мотора прийшов 102-сильний агрегат об'ємом 1.5, який на Jimny поєднується з п'ятиступінчастою "механікою" або модернізованим 4-ступінчастим "автоматом" з прямоходовій важелем КПП. Подивитися як новинка справляється з офф-роуд можна тут.

Related