Waymo зажадала від Uber компенсацію за крадіжку комерційної таємниці

Компанія Alphabet звинуватила Uber в крадіжці комерційної таємниці у входить до її складу розробника безпілотних автомобілів Waymo. Збиток оцінений в 2.6 мільярдів доларів.

На даний момент судовий розгляд між Waymo і Uber відкладено до 10 жовтня. За попередньою інформацією, Alphabet зажадала $ 2.6 мільярдів. Сума компенсації була озвучена вперше. За яку з комерційних таємниць Uber доведеться заплатити таку космічну суму, поки не відомо. Адвокати компанії вже зробили спробу зменшити її, висловивши сумнів у її обгрунтованості. Під сумнів була поставлена ​​сама методологія визначення збитку, що ще раз свідчить про те, що сам факт КРИЖІ Uber не заперечую.

Чи вдасться, відомому у всьому світі сервісу зменшити суму виплати, поки не відомо. Цілком можливо, що вона виявиться більше 2.6 мільярдів доларів, адже суд визначить максимальний збиток.

Розгляд між Waymo і Uber почалося на початку 2017 року. Як повідомлялося раніше, «гугловських» підрозділ Alphabet стверджує, що Uber і розробляє для сервісу безпілотні технології компанія Otto заволоділи належної йому технологією. У Waymo вважають, що викрадачем є колишній інженер проекту, а зараз чинний віце-президент Uber Ентоні Левандовскі, прихопивши з собою 14 тисяч секретних документів з інформацією про системи автономного водіння. Найціннішим з них є – документація про систему лазерного локатора «лідар». Цілком ймовірно, саме вона і була оцінена в $ 2.6 мільярдів.

Джерело: Recode

Related