В'єтнамська марка Vinfast представить в Парижі седан і кросовер

На автосалоні в Парижі відбудеться прем'єра двох перших серійних моделей нового в'єтнамського автомобільного бренду Vinfast. Компанія представить седан і кросовер, побудовані на платформах BMW X5 і 5-Series минулого покоління.

Дизайн новинок розроблений за участю фахівців італійського кузовного ательє Pininfarina. З серпня по жовтень 2017 року дизайнери обох компаній намалювали близько 20 варіантів «зовнішності» нових моделей. До вибору остаточних варіантів, відповідних «традиційним в'єтнамським смакам і світовим трендам», привернули потенційних клієнтів, які і визначили долю «первістків» шляхом голосування. Протягом місяця в опитуванні взяли участь більше 62 тис. Чоловік.

В основу седана ляже платформа BMW 5-Series попереднього покоління, кросовера – «візок» X5. Оснащуються автомобілі 178 і 230-сильними 2.0-літровими бензиновими турбомоторами, створеними на базі блоку BMW N20. Оскільки компанія Vinfast не змогла купити ліцензію на технологію бесступенчатого зміни фаз роботи і підйому клапанів Valvetronic, «в'єтнамські» двигуни, будуть трохи простіше исходника. В пару їм передбачена восьмиступінчастою автоматична трансмісія ZF і задній або повний привід. У майбутньому можлива поява гібридних модифікацій седана і кросовера.

Експериментальне виробництво поки що неназваних моделей почнеться в березні 2019 року, серійний випуск планують запустити у вересні на новому об'єкті, будівництво якого завершується недалеко від міста Хайфон, в 113 км від Ханоя .

Перша продукція нового заводу – електричний скутер – з'явиться вже цієї осені. Крім того, компанія планує отримати ліцензію на випуск міського автомобіля A-сегмента, що продався в Великобританії під назвою Vauxhall Viva. На в'єтнамському ринку рестайлінговая версія моделі з'явиться восени 2019 року.

Крім ательє Pininfarina, до будівництва автомобілів Vinfast залучили компанії Bosch, Magna і Siemens. З їх допомогою були доопрацьовані старі «візки» BMW, зокрема покращувана пасивна безпека і модернізований ряд вузлів і агрегатів.

Джерело: Autocar

Related