Європу залишать без нового седана Volkswagen Jetta

Volkswagen не буде продавати седан Jetta нового покоління в Європі. Основними ринками для моделі стануть Північна Америка і Китай.

В компанії заявили, що європейській версії моделі не існує, а нова Jetta була розроблена для північноамериканського ринку. У той же час компактний седан планують продавати і в Китаї, але під назвою Sagita. Цілком ймовірно, таке рішення було прийнято через падіння продажів седана на європейському ринку, в той час як в США Jetta є найуспішнішим автомобілем з німецьким корінням. На сьогоднішній день в США продано більш 3.2 мільйонів автомобілів цієї моделі.

Цілком ймовірно, це і визначило місце світового дебюту Volkswagen Jetta 2019 модельного року, що відбувся на що проходить в ці дні в Детройті Північноамериканському міжнародному автосалоні.

Вперше в основі моделі лежить модульна архітектура Volkswagen Modular Transverse Matrix (MQB), яка використовується в Atlas, Arteon, Golf і Tiguan. Нова платформа дозволила змінити дизайн моделі, збільшити внутрішній простір і підвищити ефективність автомобіля. На новій платформі седан придбав купеподібний силует і став більше схожий на Arteon.

У стандартній комплектації передбачені світлодіодні фари головного світла, підігрів і вентиляція сидінь першого ряду, система попередження і автоматичного гальмування в разі небезпеки зіткнення, система моніторингу сліпих зон, адаптивний круїз контроль, система автоматичного перемикання дальнього світла, система контролю рядності і утримання в смузі.

Volkswagen Jetta сьомого покоління оснащений 1.4-літровим бензиновим мотором TSI потужністю 150 к.с. (250 Нм), який буде працювати в парі зі стандартною 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 8-діапазонним "автоматом", який замінив «робот» з двома зчепленнями.

Уже в першому кварталі поточного року Jetta з'явиться в Мексиці, а в другому – в США. На китайському ринку седан з'явиться пізніше і буде назватися Sagitar.

Джерело: Volkswagen

Related