Volvo Trucks почне продажу електрогрузовіков в 2019 році

У 2019 компанія Volvo Trucks почне продажі вантажних електромобілів в Європі, але «обрані клієнти» бренду зможуть випробувати перші екземпляри вже в поточному.

«Використовуючи більш тихі вантажівки з електричним приводом для перевезення товарів в міських умовах, ми відразу вирішуємо кілька проблем. Відсутність дратівливого шуму і вихлопних газів дозволить нам працювати в більш вимогливих до обстановки міських центрах. Перевезення можуть також здійснюватися в менш завантажене час, наприклад, пізно ввечері або вночі. Це зменшить завантаження доріг в денні години пік, що в підсумку призведе до набагато більш ефективному використанню дорожньої мережі і транспортних засобів, ніж зараз », – заявляє президент Volvo Trucks Клес Нільссон.

Президент Volvo Trucks Клес Нільссон

Електричні вантажівки компанії вже пройшли тестування на вулицях Стокгольма в рамках проекту «Off Peak City Distribution» (Розподіл міських навантажень поза годин пік), ініційованого міською адміністрацією, урядом Швеції та Королівським технологічним інститутом. Як з'ясувалося в ході експерименту, транспортування вантажів в нічний час дозволила в три рази скоротити час доставки.

Крім того, автомобілі Volvo Trucks по вантажопідйомності більш ніж в десять разів перевершують звичайні фургони, що буде сприяти зниженню інтенсивності трафіку, кількості шкідливих викидів і дорожньо-транспортних пригод.

«Наші технології і напрацювання в області електромобільності ґрунтуються на перевірених комерційних рішеннях, які вже використовуються в електробуси Volvo, а також на рішеннях, якими були оснащені гібридні вантажні автомобілі Volvo ще в 2010 році», – сказав керівник відділу виробничої стратегії по вантажним автомобілям середньої вантажопідйомності Volvo Trucks Йонас Одермальм.

Керівник відділу виробничої стратегії по вантажним автомобілям середньої вантажопідйомності Volvo Trucks Йонас Одермальм

Як відзначили в компанії, успішне проведення масштабної електрифікації вимагає комплексного підходу. В цьому напрямку Volvo Trucks співпрацює з клієнтами, міською владою, постачальниками зарядної інфраструктури та іншими ключовими зацікавленими сторонами.

«Ми вважаємо, що першим кроком повинна бути повна електрифікація міської розподільної мережі. При цьому ми працюємо над електрифікацією і в інших областях застосування транспорту. Це тільки початок », – підсумував Клес Нільссон.

Джерело: Volvo

Related