Volvo S60 залишиться без дизельних моторів

Компанія Volvo заявила про поступову відмову від дизельних моторів. Першу модель без дизельного двигуна в моторній гамі – новий седан S60 – шведська марка представить до кінця поточного місяця.

В лютому поточного року керівництво Volvo заявило, що планує відмовитися від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння і направити всі свої сили на гібриди та електрокари . На той момент мови про повну відмову від ДВС не йшла. Навпаки, планувалося вдосконалювати наявну лінійку.

Зараз же, в компанії анонсували поступовий, але повна відмова від дизельних моторів, підкресливши, що рішення є офіційним і ще раз підтверджує «відданість Volvo до довгострокового майбутнього за межами традиційного двигуна внутрішнього згоряння».

Першою «без дизельної» моделлю стане новий седан Volvo S60. Майбутній дебютант побудований на модульній архітектурі SPA і спочатку буде пропонуватися з чотирициліндровими бензиновими моторами типу Drive-E і двома гібридними установками різної потужності: T6 Twin Engine AWD (340 к.с., 590 Нм) і T8 Twin Engine AWD (390 к.с ., 640 Нм), як у універсала V60 нового покоління. Наступного року до них приєднаються «м'які» гібриди на основі бензинових моторів.

Бензинові гібриди в керівництві Volvo називають «перехідним етапом» на шляху еволюції автомобільних силових установок. Починаючи з 2019 року, підзаряджатися гібридні і повністю електричні силові установки з'являться у всіх нових моделей марки. Причому, до 2025 року саме електрокари повинні забезпечити половину світових продажів Volvo. Надалі вони повністю замінять бензинові гібриди.

«Наше майбутнє електричне та ми більше не будемо розробляти нові дизельні двигуни. Ми будемо поетапно відмовлятися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, використовуючи на шляху до повної електрифікації бензинові гібриди як перехідний варіант », – заявив генеральний директор Volvo Хакан Самуельсон.

Виробництво седана S60 налагодять на новому заводі Volvo Cars в Південній Кароліні, США. Це буде єдине підприємство, що випускає цю модель. Звідси восени поточного року седани почнуть відправляти на всі світові ринки.

Джерело: Volvo

Related