Volvo представила перший електричний вантажівка – FL Electric

Компанія Volvo Trucks показала перший електричний вантажівка марки – FL Electric. Серійне виробництво і продажі нової моделі стартують в 2019 році.  Volvo представила перший електричний вантажівка - FL Electric "src =" http://autonews.autoua.net/media/uploads/volvo/ed6195866f7161c1a3f02694b8b13394d0947c4e.jpg "itemprop =" image

Volvo FL Electric може бути використаний для вантажоперевезень по місту і вивезення сміття, в тому числі, в нічний час доби, а також для робіт в закритих терміналах і природоохоронних зонах. Потенційним клієнтам Volvo Trucks буде надавати повний пакет послуг, розроблений на підставі індивідуальних потреб кожного користувача.

Volvo FL Electric оснащений 252-сильним електромотором, двоступеневої трансмісією і блоком акумуляторних батарей (2-6 літій-іонних акумулятора) загальною ємністю від 100 до 300 кВт · год. Заявлений запас ходу на одному заряді – до 300 км. Час підзарядки від мережі змінного струму – десять годин, від станції швидкої зарядки – одну-дві години.

Силова установка і акумуляторів, що встановлюються на Volvo FL Electric, були випробувані на автомобілях, які використовуються самою компанією для транспортування комплектуючих, збуту та інших виробничих цілей.

В рамках проекту «Off Peak City Distribution» (Розподіл міських навантажень поза годин пік) електогрузовік був використаний для перевезення вантажів в центрі Стокгольма в нічний час доби і зміг впоратися з доставкою в три рази швидше, ніж зазвичай.

 Volvo FL Electric "width =" 915 "height =" 496

Два перших вантажівки Volvo FL Electric вже починають працювати на вулицях Гетеборга, рідного міста Volvo Trucks. Автомобілі випробують транспортна компанія TGM та компанія зі збору та переробки сміття Renova.

Джерело: Volvo Trucks

Related