Volvo «навчить» смартфони впливати на атмосферу в салоні автомобіля

На автосалоні в Пекіні Volvo представить концепт Ambience, побудований на базі седана S90. Клієнтам шведської марки новинка запропонує «чуттєвий досвід, в якому поєднуються візуальні ефекти, звук і запах для створення атмосфери розкоші».

В першому ряду трехместного салону концепту встановлено тільки водійське крісло. Пасажири можуть розташуватися на двох окремих сидіннях другого ряду і насолоджуватися однією з семи візуальних тем: «Північне сяйво», «Скандинавський ліс», «Лебедине озеро», «Архіпелаг», «Дощ», «Нічна» та «Свобода», зробивши вибір за допомогою спеціального додатку. Разом з проектованої на стелю автомобіля картинкою змінюється звукове та ароматичне наповнення салону. В якості опції будуть пропонуватися чотири ексклюзивних аромату, розроблених для Volvo парфумерним брендом Byredo. Ще одна особливість моделі – аудіосистема з інтегрованими в підголівник високочастотними динаміками від Bowers & Wilkins.

«Разом з концепт-каром Ambience ми хочемо вийти за рамки простого вибору матеріалів та створити автомобіль, який безпосередньо впливає на органи чуття», – сказав, представляючи концепт, шеф-дизайнер Volvo Cars Робін Пейдж.

Джерело: Carscoops

Related