Volkswagen зняв з виробництва Scirocco

Тридверний хетчбек Scirocco знятий з виробництва. Придбати можна тільки випущені раніше автомобілі. Про це офіційно заявлено на сайті німецького підрозділу Volkswagen.

Серійне виробництво моделі почалося в 2008 році. За два роки до цього компанія показала концепт під назвою Iroc, який і став провісником хетчбека. Автомобіль оснащувався 210-сильним турбомотором робочим об'ємом 1.4-літра.

Volkswagen Scirocco побудований на платформі Golf п'ятого покоління. У моторному лінійці два бензинових і два дизельних двигуна потужністю 140-200 к.с. У 2009 році компанія випустила «заряджену» версію моделі, оснащена 265-сильним дволітровим турбомотором, що розвиває 350 Н · м крутного моменту.

Через три роки в сімействі з'явилася модифікація GTS, що відрізняється від «зарядженої» версії формою капота і бамперів, лінією даху, оргинальний спойлером і пофарбованими в червоний колір гальмівними супортами. Під капотом такої модифікації встановлювалася дволітрова «четвірка» потужністю 210 к.с. Volkswagen Scirocco випускався на заводі Volkswagen Autoeuropa в місті Палмела (Португалія).

Джерело: Volkswagen

Related