Volkswagen запатентував імена двох нових електрокарів

В сімействі Volkswagen з'являться ще два серійних електрокара на платформі MEB. Заявка на імена для нових моделей: I.D. Cruiser і I.D. Freeler зареєстрована у Всесвітній організації з інтелектуальної власності WIPO.

Які моделі отримають ці імена в заявці не вказано. На даний момент є інформація, що на Женевському автосалоні в березні поточного року компанія покаже якийсь седан, а пізніше в серії з'явиться спорткар або універсальний «квадратний» кросовер, а можливо, і обидві моделі. Крім того, в документах компанії для внутрішнього користування промайнули назви I.D. Lounge і I.D, а за кілька місяців до цього, за інформацією видання AutoGuide, в заявках Volkswagen згадувалася торгова марка I.D. Streetmate.

Перші електрокари серії I.D. встануть на конвеєр в 2020 році. Ними будуть хетчбек і купеподібний кросовер. Хетчбек планують продавати виключно на території Європи, інші моделі будуть поставлятися на світові ринки. У 2022 році компанія представить серійний варіант мінівена I.D. Buzz, що нагадує знаменитий мікроавтобус Type 2.

Вся серія I.D. отримає просунутий автопілот і зв'язок стандарту 5G. Залежно від моделі та версії запас ходу електрокарів складе до 600 км по циклу NEDC.

Related