Volkswagen задумався над випуском великого пікапа

В Volkswagen розглядають можливість серійного виробництва великого пікапа, побудованого на базі концепт-кара Atlas Tanoak.

За словами глави північноамериканського підрозділу концерну Генріха Воебкена «такий автомобіль добре б підійшов німецькому бренду, оскільки Volkswagen хоче стати більш американізованим». «Тим не менше, нам слід підійти акуратно до цього питання, тому що це дуже патріотичний сегмент, де домінують місцеві виробники», – сказав Воебкен.

Концепт пікап Atlas Tanoak компанія показала в березні поточного року в Нью-Йорку. В основі моделі лежить платформа MQB, яка використовується в кросовері Atlas Cross Sport. Габаритна довжина пікапа – 5436 мм, ширина – 2029 мм, висота – 1844 мм. Розмір колісної бази – 3259 мм. Довжина вантажної платформи – +1628 мм. Дорожній просвіт – 249 мм.

Під капотом стандартний 3.6-літровий бензиновий мотор VR6 потужністю 280 к.с. (380 Нм крутного моменту). Поєднується мотор з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу 4Motion з декількома режимами їзди по бездоріжжю. З місця до 96 км / год пікап прискорюється за 8.5 с.

Джерело: Autocar

Related