Volkswagen відкрив зовнішність електричного спорткара

Компанія Volkswagen випустила новий тизер повністю електричного гоночного автомобіля, підготовленого для участі в майбутньому заїзді на Пайкс Пік. Старт гонки намічений на 24 червня поточного року.

В останній раз автомобіль Volkswagen брав участь в «підкорення» гори Пайкс Пік Колорадо в 1987 році. Тоді честь марки захищав 600-сильний двомоторний Golf, але дійти до фінішу йому не вдалося.

«Взяти реванш» належить новому електричному спорткару. Автомобіль з величезним сплиттером спереду і гігантським крилом ззаду зовні нагадує концепт Volkswagen ID. Розробкою моделі займалося підрозділ Volkswagen Motorsport і фахівці центру технічної підтримки компанії, розташованого в німецькому Вольфсбурзі. У компанії говорять, що завдання інженерів полягала в створенні спорткара, який зможе піднятися на Пайкс Пік менш ніж за 8 хвилин і 57.118 секунд. Саме стільки часу знадобилося торішньому переможцю Риссу Мілленом, який сидів за кермом прототипу e0 PP100.

Перший заїзд на Пайкс Пік відбувся в 1916 році. На шляху до вершини, розташованої на висоті 4300 метрів над рівнем моря, учасники мали проїхати 19.3 км, подолавши 156 крутих поворотів.

Абсолютний рекорд по підйому на Пайкс Пік належить дев'ятиразовий чемпіону WRC Себастьяну Лебу. У 2013 році на 875-сильному прототипі Peugeot 208 T16 гонщик зумів досягти вершини за 8 хвилин 13.878 секунди.

Джерело: Volkswagen

Related