Volkswagen спробує знову підкорити Пайкс

Компанія Volkswagen підтвердила участь в гонці на горі Пайкс Пік в 2018 році. На дистанцію вийде повнопривідний електричний спортпрототип, побудований гоночним підрозділом бренду.

Останній раз автомобіль Volkswagen піднімався по її схилу в 1987 році. Тоді інтереси компанії представляв двомоторний 600-сильний Golf. Автомобіль показав непоганий час на першому етапі заїзду, але так і не зміг здолати дистанцію.

В липні 2018 року компанію представлятиме повнопривідний електричний спортпрототип, побудований гоночним підрозділом Volkswagen Motorsport і технічним відділом компанії в Вольфсбурзі. На ньому гонщики бренду збираються поліпшити колишній рекорд проходження траси для електрокарів. Прототип укомплектований інноваційними акумуляторами, які, в разі успішного випробування складної звивистій трасою Пайкс, будуть використовуватися в серійних моделях бренду. До 2025 року компанія планує випустити 23 повністю електричні моделі.

Вперше гонка на горі Пайкс Пік в Колорадо відбулася в 1916 році. З тих пір вона набула статусу щорічних міжнародних авто-мото змагань і проходить щоліта. Цього року переможцем «Гонки в хмарах» (неофіційна назва змагань) став Роман Дюма, що подолав дистанцію за кермом прототипу Norma M20 RD, оснащеного двигуном Honda. На даний момент титул найшвидшого електрокара за всю історію Пайкс Пік носить прототип eO PP100. Рекордсмен, якого в наступному році має намір зіштовхнути з п'єдесталу електричний спортпрототип Volkswagen, оснащений сім'ю електричними моторами, сукупною потужністю 1618 к.с. і обертовим моментом 2520 Нм.

Джерело: Motor

Related