Volkswagen показав зовнішність гоночного електрокара I.D. R Pikes Peak

Volkswagen опублікував нові офіційні зображення електричного спортпрототипа I.D. R Pikes Peak, який представить німецьку марку в легендарній гонці на горі Пайкс Пік в Колорадо. Старт гонки відбудеться 24 червня поточного року.

Повністю електричний повнопривідний спорткар I.D. R Pikes Peak – перша спільна розробка підрозділів Volkswagen R і Volkswagen Motorsport.

«Ми хочемо бути на передньому краї електромобільності з Volkswagen і сімейством I.D. Конкуренція в найвідомішому гірському сходженні в світі з I.D. R Pikes Peak не тільки має символічне значення, але і є цінним досвідом », – сказав генеральний директор дослідницької групи R & D Volkswagen Френк Уелш.

За кермом I.D. R Pikes Peak буде триразовий переможець гонки по підйому на гору Пайкс Пік, французький гонщик Ромен Дюма. У компанії сподіваються, що йому вдасться побити поточний рекорд, що належить новозеландцеві Риссу Мілленом. У 2016 році на прототипі e0 PP100 гонщик піднявся на вершину Пайкс Пік за 8: 57.118 хвилин.

«I.D. R Pikes Peak являє собою надзвичайно цікаве завдання для нас. Ми хочемо показати, що можливо з електричним двигуном в автоспорті. Вся команда, що стоїть за нашим водієм Роменом Дюма, мотивована встановити новий рекорд для електромобілів », – прокоментував участь в гонці спортпрототипа I.D. R Pikes Peak директор Volkswagen Motorsport Свен Смітс.

До 2025 року німецька марка планує вивести на ринок більше двадцяти повністю електричних автомобілів. Виробництво першої моделі сімейства I.D. почнеться в кінці 2019 року в Цвіккау в Німеччині.

Джерело: Volkswagen

Related