Volkswagen показав новий п'ятимісний Atlas

Американський підрозділ Volkswagen опублікувало ескіз нової версії пятиместного кросовера Atlas для місцевого ринку. Світова прем'єра новинки відбудеться на квітневому автосалоні в Нью-Йорку.

Докладною інформації про новий кросовер в компанії не надали. Відомо тільки, що автомобіль заснований на «фольксвагеновской» модульній платформі MQB. Виробництво нового Atlas налагодять на заводі компанії в місті Чаттануга. У модернізацію і розширення підприємства проїводітелей інвестував приблизно 900 мільйонів доларів. Додаткові інвестиції складуть близько 340 мільйонів доларів.

П'ятимісний Atlas стане третьою моделлю Volkswagen, що випускається на заводі в місті Чаттануга. Зараз там збирають Passat, продажі якого стартували в 2011 році, а також семимісний Atlas, що з'явився ринку в 2017-му.

Volkswagen Atlas

Світова прем'єра Volkswagen Atlas відбулася в жовтні 2016 року в Санта-Моніці. Це найбільший Volkswagen американського виробництва. На місцевому ринку модель пропонується з бензинової 2.0-літрової «турбочетвіркою» TSI потужністю 238 к.с. і 280-сильним 3.6-літровим атмосферником VR6. Трансмісія – восьмідіапазонний «автомат» і система переднього або повного приводу (доступна для кросовера з шестициліндровим силовим агрегатом). У Китаї модель відома під назвою Volkswagen Teramont.

Джерело: Volkswagen

Related