Volkswagen не поїде на Паризький автосалон

Volkswagen став черговий автомобільної маркою, яка в цьому році пропустить Паризьке автошоу. Озвучуючи це рішення, в керівництві компанії заявили, що під час автосалону можуть організувати для парижан і гостей французької столиці тест-драйви.

Раніше Volkswagen скоротив свою присутність на автосалонах в Детройті і Франкфурті, що стало наслідком скандалу, що розгорівся в 2015 році «дизельного скандалу», в результаті якого компанія зазнала мільярдних збитків. Ще однією причиною стало зниження інтересу громадськості до традиційних автомобільним виставкам, яке останнім часом відзначають багато автовиробників. Все більше людей віддає перевагу таким виставкам, як CES в Лас-Вегасі і Mobile World Congress в Барселоні, де можна побачити нові розробки в області електроніки і споживчі сервіси. Ще одним чинником відволікання є безпілотники і підключаються автомобілі.

За попередньою інформацією, крім Volkswagen, в цьому році Паризький автосалон пропустять Ford, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel і Volvo. У той же час Citroen, Hyundai, Jaguar, Kia, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Peugeot, Smart, Suzuki і Toyota вже підтвердили свою участь у виставці.

Джерело: AutoActu

Related