Volkswagen Golf R втратив в потужності

Volkswagen зменшить віддачу мотора «зарядженого» хетчбека Golf R на десять кінських сил. Виробник пішов на це через необхідність доопрацювання двигуна під нові екологічні тести WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure), які стануть обов'язковими до виконання в ЄС з 1 вересня.

Як повідомляє Autocar з посиланням на представника Volkswagen, потужність 2.0-літрової «турбочетверкі» буде зменшена з 310 до 300 к.с. Рішення компанії торкнеться і всіх уже замовлених, але поки ще не доставлених клієнтам автомобілів, про що вони будуть повідомлені офіційно. Як саме інженери Volkswagen планують зменшити віддачу двигуна, і яким чином це відіб'ється на динамічних характеристиках хетчбека, в компанії не повідомили.

З 310-сильним мотором «заряджений» Golf R набирає першу "сотню" за 4.6 с. Максимальна швидкість хетчбека складає 250 км / ч, а з пакетом Performance, який передбачає перенастроювання підвіски, установку потужніших гальм і титанового випуску Akrapovic, – 267 км / ч.

Нагадаємо, що раніше з тієї ж причини (введення WLTP) потужність урізали «зарядженого» хетчбека Seat Leon Cupra. Після дефорсіровкі віддача 300-сильного 2,0-літровий турбодвигун TSI зменшилася до 290 к.с.

Related