Volkswagen Arteon стане універсалом

Volkswagen планує випустити новий Arteon в кузові універсал. Уже в кінці поточного року новий флагман з шестициліндровим мотором з'явиться на американському ринку і в Китаї.

Чутки про те, що Volkswagen розглядає можливість випуску універсалу, з'явилися в мережі в 2017 році. Зараз стало відомо, що проекту дано «зелене світло». Крім того, за інформацією опублікованій Auto Express в минулому році Arteon може отримати новий шестициліндровий мотор. Як пише видання, така можливість обговорювалася керівництвом концерну.

«Якщо ми побудуємо шестициліндровий двигун – ми обговорюємо його для Arteon. Ми вже створили його в прототипі – він буде одним з агрегатів, який ми також зможемо використовувати в Atlas і навпаки », – сказав в інтерв'ю Auto Express керівник лінійки продуктів для середніх і повнорозмірних автомобілів Volkswagen Ельмар-Маріус Лічарц.

Використовувати новий агрегат розробникам дозволить лежить в основі Arteon гнучка архітектура MQB. В даний час в європейській лінійці VW Group немає моделей з шестициліндровими моторами, заснованих на шасі MQB. Новий флагман може стати першим. У VW Group розраховують з його допомогою зайняти своє місце на ринку преміальних автомобілів поряд з Audi. Расзработчікі вважають, що універсал зможе конкурувати з BMW 4 серії Gran Coupe і Audi A5 Sportback.

Related