Влада Ірландії хочуть заборонити автомобілі з ДВС

Уряд Ірландії має намір до 2030 року заборонити продаж бензинових і дизельних автомобілів і зробити свою країну однією з найбільш екологічно чистих у Європі.

Виступаючи на цьому тижні в Дубліні, прем'єр-міністр країни Лео Варадкар заявив, що заборона продажу автомобілів з ДВС, а також відмова від використання торфу та вугілля на електростанціях країни дозволить Ірландії стати однією з найбільш екологічно чистих країн Європи. За словами прем'єра, такий крок вимагатиме «глибоких змін в звичного життя країни», що «буде можливо тільки за підтримки громад і окремих осіб».

Якщо ініціатива уряду буде підтримана, заборона на ДВС в Ірландії вступить в силу на десять років раніше, ніж у Великобританії. Чи торкнеться він автомобілів з гібридними силовими установками, поки невідомо.

Як пише Autocar, виступ Варадкара послідувало після того, як мери кількох великих британських міст запропонували міністру навколишнього середовища Великобританії Майкл Гоув ввести заборону на бензинові і дизельні автомобілі на 10 років раніше, ніж це було оголошено в 2017 році. Тоді було заявлено, що заборона почне діяти в 2040 році.

Related