Визначено переможців VIII Національного конкурсу професійної майстерності Toyota

8 вересня 2017 року Києві відбувся Національний конкурс професійної майстерності Toyota. На восьме за рахунком щорічне змагання з'їхалися кращі продавці-консультанти і механіки з дилерських центрів Toyota всієї України. Конкурс організувала компанія «Тойота-Україна» за партнерської підтримки «Креді Агріколь Банк», компаній «АХА Страхування» і «Вюрт-Україна».

Темою цьогорічного конкурсу став слоган Together Everyone Achieves More, тобто «Разом Кожен досягне Більшого». Наочним втіленням такого бачення стало спеціальне відеозвернення до кожного з 21 учасника, яке підготували команди дилерських центрів. Вони звернулися зі словами натхнення і віри в сили конкурсантів, що стало для учасників приємним сюрпризом і додатковою мотивацією досягти високих результатів.

«Принципи, які визначають ДНК Toyota, – а це пропонувати клієнтам продукти і послуги найвищої якості і завжди досягати більшого – можуть бути втілені лише за умови самовідданої праці кожного члена команди. Кожен з вас є частиною команди Toyota, і разом ми рухаємося вперед, щоб досягти поставлених цілей. Ми цінуємо кожного з вас, тому що тільки разом кожен досягне більшого », – з таким словами звернувся до учасників і гостей Такахіде Аібара, генеральний директор« Тойота-Україна ».

В цьому році в конкурсі змагалися учасники в двох категоріях: «Продавець-консультант» і «Механіки». За результатами відбіркових тестів на фінал конкурсу потрапили кращі учасники, які продемонстрували виняткові знання, вміння і навички як в спілкуванні з клієнтами, так і в діагностиці несправностей.

Фінальні випробування в категорії «Продавець-консультант» включали два завдання: консультація клієнта в салоні та консультації за телефоном. Змагання в категорії «Механіки» проходили в три етапи: теоретична частина, робота з навігаційною системою і діагностичні роботи.

9 механіків і 12 продавців-консультантів продемонстрували свої знання, вміння та навички, а оцінювало їх роботу професійне журі з досвідчених працівників дилерської мережі Toyota, які і самі в попередні роки були переможцями або фіналістами конкурсу професійної майстерності Toyota.

Отже, місця розподілилися наступним чином.

Категорія «Продавці-консультанти»:

І місце: Євген Погоняйло, Тойота Центр Київ «Сіті Плаза»; ІІ місце: Віталій Дудка, Тойота Центр Київ «Автосаміт»; ІІІ місце: Артем Ніколаєнко, Тойота Центр Одеса «ВіДі Пальміра».

Категорія «Механіки»:

І місце: Ігор лементами, Тойота Центр Харків «Автоарт»; ІІ місце: Євген Маньков, Тойота Центр Харків «Артсіті»; ІІІ місце: Віталій Гриценко, Тойота Центр Київ «Автосаміт».

Конкурс професійної майстерності Toyota – це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota і Lexus за звання кращого у своїй області. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota і Lexus мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації і взяти участь в змаганнях за головний приз – подорож до Японії, де «Тойота Мотор Корпорейшн» проводить щорічну церемонію нагородження кращих фахівців з усього світу.

Конкурс професійної майстерності Toyota є ще одним підтвердженням двох головних цінностей компанії: постійне вдосконалення ( «Кайзен») і надання високого рівня якості обслуговування відповідно до принципу «Клієнт – понад усе».

«Тойота Україна» вітає переможців та призерів, а також команди їх дилерських центрів з таким важливим досягненням.

За додатковою інформацією про Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

Related