Visa і SOCAR оголошують про запуск QR платежів Visa в мережі АЗС SOCAR

Компанія Visa і «SOCAR Україна» сьогодні анонсували запуск першого в Україні платіжного рішення на основі технології QR-коду.

Відтепер споживачі зможуть легко оплачувати паливо і покупки за допомогою мобільного додатку SOCAR LEVEL на будь-який з 61 АЗС мережі SOCAR в Україні. Для цього потрібно спочатку прив'язати карту Visa до безпечного мобільному додатку, а потім відсканувати QR-код на касі або на паливної колонці. Оплата автоматично списується з пов'язаних з мобільним додатком карт Visa, і клієнти можуть переглянути платіжні операції в додатку SOCAR LEVEL.

«QR платежі надають гнучкі платіжні рішення торгово-сервісним підприємствам, дозволяючи їм моментально приймати цифрові платежі від споживачів без необхідності інвестувати в POS-термінали. Visa співпрацює з партнерами на місцевому та міжнародному рівнях з метою використання інноваційних платіжних рішень, таких як QR-коди, щоб споживачі могли легко перевести кошти торгово-сервісним підприємствам і навіть друзям, і сім'ї. Ми пишаємося сьогодні можливістю разом з SOCAR першими в Україні представити споживачам цей інноваційний сервіс QR платежів і, таким чином, сприяти подальшому переходу до цифрової економіки з меншою залежністю від готівкових коштів тут, в Україні », – зазначив Дмитро Крепак, і. о. глави регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa.

«Для SOCAR запуск проекту QR платежів – черговий крок назустріч нашим клієнтам. Ми постійно шукаємо можливості для розвитку, впроваджуємо інноваційні технології для підвищення комфорту і швидкості обслуговування. Тепер на АЗС SOCAR ви можете заправити автомобіль паливом, не виходячи з машини, і зробити покупки в BUTA-маркеті або кафе, не дістаючи гаманець, за допомогою програми SOCAR LEVEL в смартфоні. Нам дуже приємно, що майбутнє без черг і великий стопки пластикових карт ми наближаємо у співпраці з таким партнером, як Visa, готовим запропонувати інноваційні рішення і гнучкий підхід до подібних розробок », прокоментувала Анна Романова, Директор департаменту маркетингу SOCAR Energy Ukraine .

еквайрингової партнером проекту виступив Райффайзен Банк Аваль. Технологічні рішення надані компаніями WayForPay і the MakeApp.

Related