Велодень Київ 2018: маршрут і перекриття доріг

19 травня в Києві відбудеться традиційний Велодень – громадська акція велосипедистів в форматі параду центральними вулицями міста. Вже відомий маршрут параду 2018 і вулиці, які будуть тимчасово закриті для проїзду автомобілів і інших великих транспортних засобів.

Велодень – найбільше велоподію року, об'єднує людей за ознакою любові до велосипеда. Акція проводиться щорічно за затвердженим сценарієм – c 8 до 9 години ранку організовані колони велосипедистів з усіх районів Києва з'їжджаються вранці в центр, звідки потім стартує основний парад. Взяти участь можуть усі охочі, безкоштовно і без реєстрації, єдина умова – наявність велосипеда. Під час руху районних колон проїзд автотранспорту не обмежується, однак при проїзді перехресть і розв'язок поліція з супроводу колони може тимчасово зупиняти інші транспортні засоби.

Велодень 2018. Карта проїзду районних колон.

Дивитися всі маршрути на Google Maps

На 10 годину районні колони з'їжджаються до місця старту параду – на Європейську площу. О 10:45 основною парад починає рух по маршруту: Європейська площа – Поштова площа – Гаванський міст – Північний (Московський) міст – парк Муромець (Дружби народів). На Європейській площі рух автотранспорту буде заборонено з 9:30 до 11:30. На решті частини маршруту з 11:00 до 12:30 рух обмежать.

Маршрут Велодня 2018

Дивитися маршрут Велодня 2018 на Google Maps

Подробиці про Велодні 2018 вказані на офіційному сайті заходу і на сторінці в Facebook.

Фото під заголовком: bikeday.kiev.ua

Related