Велика частина первинних реєстрацій в лютому припала на пригнані б / у автомобілі

Первинний авторинок України встановив своєрідний рекорд: більше половини автомобілів, поставлених на первинний облік в лютому поточного року, склали імпортовані іномарки з пробігом.

За даними асоціації «Укравтопром», в цілому українську «прописку» в лютому отримали 12 тисяч автомобілів (на 52% більше, ніж роком раніше), в тому числі 6166 б / у автомобілів без пробігу по Україні.

В порівнянні з лютим 2017 роки кількість поставлених на первинний облік підтриманих машин збільшилася в два рази. На думку експертів асоціації, частка імпортного «секонд-хенду» на первинному авторинку виросла, перш за все через те, що 2018 й – останній рік, коли діють знижені акцизи на ввезені в країну автомобілі з пробігом. Крім того, в цьому році акцизи знижені і на восьмирічні моделі.

Найбільшою популярністю в лютому користувалися підтримані Volkswagen. Протягом місяця українці поставили на первинний облік 949 автомобілів німецького бренду. На другому місці з результатом 846 реєстрацій виявилися авто марки Renault, а на третьому – Skoda (628 одиниць).

В лютневу «десятку» найпопулярніших б / у «іномарок» також увійшли автомобілі Ford (429 шт.), Nissan (354 шт.), Opel (316 шт.), BMW (312 шт.), Audi (304 шт.), Toyota (252 шт) і Mercedes-Benz (202 шт.).

Related