В яку ціну може обійтися полірування автомобіля за допомогою рідкого скла

доглянутість машини, а саме – стан лакофарбового покриття. Досягти ідеального блиску дозволяє полірування автомобіля рідким склом. її ціну формують багато факторів , про які ми і поговоримо далі.

В вартість полірування кузова рідким склом входить:

  • ретельне очищення кузова від різних смол, жирних плям, солей;
  • видалення дрібних подряпин методом полірування декількома абразивними пастами;
  • повне знежирення всього кузова автомобіля;
  • нанесення рідкого скла спеціальною губкою;
  • розосередження складу за допомогою спеціальної ганчірочки (мікрофібри).

В деяких сервісах ціна може сильно відрізнятися, а саме – бути в половину дешевше через відсутність послуги «полірування». Однак, без полірування абразивними пасти не буде чудового блиску, тому немає сенсу переводити рідке скло. Лакофарбове покриття повинне ідеально блищати, а полірування машини рідким склом просто підсилює блиск і створює захисну плівку.

Вартість полірування автомобіля рідким склом

Ціна полірування рідким склом безпосередньо залежить від того місця, де вона буде виконуватися. Наприклад, на кваліфікованому СТО ціна буде максимальною, а ось у приватного майстра, нехай навіть він буде працювати в гаражі, ціна буде на 25-30% дешевше. При цьому якість роботи, швидше за все, виявиться таким самим. Крім того, в приватних майстернях можна поторгуватися, що дозволяє прийти до ціни, яка влаштує обидві сторони.

Офіційні розцінки на полірування рідким склом такі:

  • ціна роботи на СТО – 150-200 доларів;
  • ціна роботи в приватній (гаражної) майстерні – 80-130 доларів.

Чи можна ще більше заощадити на красі машини? Безумовно, але для цього потрібно виконати всю роботу самому. В принципі, нічого складного в цьому немає, за винятком самої полірування абразивними пастами (можна протерти краю і торці деталей).

Однак якщо машина нова, тільки що виїхала з салону, то в поліровці вона не потребує, смол, солей і різних плям на ній теж не повинно бути. В цьому випадку будь-яка людина може придбати рідке скло і натерти їм кузов, а потім располировать мікрофіброю (головне – наносити поліроль на деталі послідовно, а потім добре розтирати).

Поліроль «рідке скло»

Назвати полиролем «рідке скло» з точки зору логіки – оксюморон, оскільки в рідкому вигляді то, що ми звикли називати склом, знаходиться тільки при температурі вище 500 ° С. Тому під рідким склом маються на увазі всього лише лужні розчини силікатів натрію або калію. Якщо нанести їх тонким шаром, то на повітрі вони висихають і утворюють склоподібну плівку.

Плівка, утворена після висихання простих силікатних розчинів, легко розчиняється водою. Для закріплення ефекту скляного покриття до складу вводяться силікати інших металів, наприклад, алюмінію, магнію або кальцію. За своїм складом рідке скло дуже схоже на силікатний клей, проте завдяки різним модифікаторам воно являє собою більш складну і технологічну композицію.

Як обробити автомобіль рідким склом?

Головне правило – рідке скло необхідно наносити безпосередньо на ЛКП. Якщо кузов оброблявся іншими полиролями, то всі ці покриття потрібно видалити. Зробити це можна за допомогою антисилікону.

"

На замітку

На поліролях з рідким склом обов’язково є інструкція до застосування. Однак вона може бути написана на китайському або японському мові. В такому випадку слід дотримуватися наступних рекомендацій.

Поліроль наноситься дуже невеликими порціями, щоб не допускати тривалого контакту ЛКП з рідкої складової. В іншому випадку це може привести до появи жирних світлих плям. Отже, невеликі кількості полироля розтирається на кузові до тих пір, поки його не стане видно.

Щоб поліроль сіх з нормальною швидкістю, наносити склад потрібно при температурі 20-22 ° С. Якщо температура вище, то полірування треба виробляти більш енергійно. Після підсихання складу, необхідно наводити блиск за допомогою м’якої тканини. Це можна робити як вручну, так і машинним способом.

Якщо деякі дільниці не заполірована, то це означає, що на них не потрапив поліроль. У такому випадку потрібно нанести на них рідке скло окремо, дочекатися поки підсохне і натерти м’якою тканиною або диском, надітим на полірувальну машинку. Працюючи електричним або пневматичним інструментом, треба стежити за тим, щоб ЛКП не перегріватися. Для цього не потрібно затримуватися на одному місці занадто довго.

"

По закінченню полірування слід дати створеного шару остаточно закріпитися. Зазвичай на це йде до 4 годин. Весь цей час до кузова краще не торкатися, не мити його, і взагалі, чи не пересуватися на машині. Бажано не відвідувати мийку два тижні після полірування, а якщо машина забруднилася, то не можна її навіть витирати ганчіркою, – тільки в такому випадку покриття набере необхідні властивості.

На замітку

Для полірування темних і світлих автомобілів використовуються різні поліролі. Це пов’язано з оптичними властивостями рідкого скла, а саме, що входять в його склад компонентів. Так, поліролі для темних машин стоять трохи дешевше, ніж для світлих.

При нанесенні рідкого скла на кузов автомобіля слід остерігатися потрапляння складу на відкриті ділянки шкіри. Бажано працювати в гумових рукавичках. В іншому випадку рідке скло схопиться і змити його з рук буде неможливо. Його сліди отшелушатся разом зі шкірою.

На закінчення

Поліроль «рідке скло» захищає ЛКП автомобіля від абразиву, ультрафіолету, води і контакту з агресивними середовищами. Висока вартість полиролей даного типу пояснюється позитивним ефектом. Однією полірування при середньому режимі експлуатації автомобіля вистачає на півроку. Потім можна буде просто відполірувати кузов без полироля і це поверне йому блиск ще на стільки ж.

Цікаве відео: ефект кварцовою полірування кузова авто

Related