В Узбекистані припиняють випуск малолітражки Matiz

В Узбекистані знімають з виробництва хетчбек Matiz першого покоління. Останні «малолітражки» зійдуть з конвеєра АТ «GM Uzbekistan» в липні поточного року.

Перші автомобілі Matiz з'явилися в 1998 році в Південній Кореї, а в 2001 році хетчбек почали випускати і на Асакінском автомобільному заводі в Узбекистані. Через три роки компанія Daewoo перейшла у власність корпорації General Motors, і «пятідверка» з'явилася на деяких ринках під назвами Chevrolet Matiz і Chevrolet Spark. «Узбецький» Matiz відправлявся на експорт під маркою Uz-Daewoo, на домашньому ринку його продавали як Chevrolet.

В Кореї виробництво першого покоління моделі припинили ще в 2005 році. В Узбекистані таке рішення було прийнято тільки зараз. Як повідомили в прес-службі GM-Uzbekistan, рішення про завершення виробництва хетчбека було прийнято в рамках програми оновлення модельного ряду, а також у зв'язку з «моральним і технічним старінням моделі». На ринку його замінить хетчбек Spark, він же Matiz третього покоління, який буде випускатися під брендом Ravon.

На внутрішньому ринку Matiz першого покоління пропонувався з 0.8-літровою бензиновою «трійкою» (51 к.с.) і п'ятиступінчастою механічною коробкою передач. У грудні 2004 року почалося виробництво автомобілів Matiz Best з 1.0-літровою "четвіркою" потужністю 63 к.с., а також модифікації Matiz з автоматичною коробкою передач.

Related