В Україну привезли «ювілейний» Ford Kuga

До 25-річного ювілею офіційного імпортера автомобілів Ford в Україні компанії «Віннер Імпортс Україна» ювілейна партія Ford Kuga в комплектації Winner 25 пропонує за спеціальними цінами.

Ювілейний Ford Kuga в унікальній комплектації відрізняється індивідуальною спортивною зовнішністю, розширеним пакетом корисних опцій і привабливою святкової ціною. У комплектації Winner 25 повнопривідний кросовер оснащений 2.0-літровим дизельним мотором і 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач Powershift. Від усіх інших моделей Ford Kuga пофарбований в білий колір «ювілейний» кросовер відрізняється спортивний зовнішністю, підкресленою пофарбованими в чорний корпусами бічних дзеркал, радіаторної гратами, нижніми секціями переднього і заднього бамперів і сталевими колісними дисками. Що стосується додаткових опцій, то це підігрів рульового колеса, лобового скла і передніх сидінь, а також клімат-контроль.

Протягом 25 років компанія «Віннер Імпортс Україна» поставляє в країну автомобілі Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley. Завдяки їй майже 103 тисячі українців стали власниками автомобілів Ford. Саме стільки «Фордів» було продано дилерськими відділеннями компанії за ці роки.

Джерело: Ford

Related