В Україні створять раду з безпеки дорожнього руху

В Україні з'явиться Координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху. Необхідну правову базу розробить Кабінет міністрів.

Про створення Координаційної ради з безпеки руху на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр міністр України Володимир Гройсман. Рада буде контролювати реалізацію трирічної програми «500-500-1000», яка передбачає плани з будівництва 500 нових кільцевих розв'язок, 500 острівців безпеки і 1000 пішохідних переходів. Про склад ради глава уряду не уточнив.

«З цього моменту будуємо дороги і закладаємо в проекти цілі комплекси безпеки – з інформаційною системою відеоспостереження і реагування. Залучаємо кращий світовий досвід і напрацювання українських фахівців. Дороги України будуть якісними і безпечними », – уточнюється в повідомленні.

Раніше Гройсман повідомив, що в поточному році 5% (2.34 млрд. Грн.) Коштів з передбачених на будівництво і ремонт доріг 46.7 мільярдів гривень будуть витрачені на заходи з підвищення безпеки дорожнього руху – фото- і відеофіксацію, будівництво пішохідних переходів, розмітку, розмежування зустрічного руху і установку бар'єрів.

Related