В Україні почнуть продавати найдешевший автомобіль у світі

Найдешевші в світі автомобілі індійської марки Bajaj проходять сертифікацію в Україні. По суті, Bajaj Qute – це ні що інше, як чотиримісний квадроцикл з закритим кузовом. Очікується, що цінник на модель складе менше $ 4000..

Габаритна довжина автомобіля – 2752 мм, ширина – 1312 мм, висота – 1650 мм. Розмір колісної бази – 1925 мм. У задній частині автомобіля розташований одноциліндровий бензиновий мотор потужністю 9.7 к.с. розвиває 19 Нм крутного моменту. В пару йому передбачена п'ятиступінчаста секвентальная коробка передач. Максимальна швидкість – 70 км / ч. Витрата палива – менше 3 л / 100 км (1 л / 36 км).

Кузов автомобіля – сталевий монокок. Маса моделі – 399 кг. Об'єм багажного відділення – 44 л. За сидіннями заднього ряду є невеликий вантажний відсік. З оснащення є дверні замки, ремені безпеки для водія і пасажирів і вентилятор. У спрощених краш-тестах Euro NCAP індійський Bajaj Qute заробив 1 зірку з п'яти.

Компанія-імпортер позиціонує модель, як транспортний засіб для кур'єрських служб. Чи зможе Bajaj Qute зацікавити звичайних обивателів, велике питання. Остаточний цінник на індійський квадроцикл в Україні поки не оголошений, але те, що модель буде найдешевшою на ринку не викликає сумніву.

Джерело: Autoconsulting

Related