Універсал Škoda Octavia Combi RS наздогнав стрілу

Австрійська спортсменка Лоренс Бальдауфф, тренер з бойових мистецтв Маркус Хаас і 245-сильна Škoda Octavia Combi RS стали новими рекордсменами Книги рекордів Гіннеса.

Рухаючись на автомобілі Škoda Octavia Combi RS, Маркус Хаас зміг на льоту зловити стрілу, що летить зі швидкістю 215 км / год або 60 м / с. Мішень була розташована на відстані 70 м від лучниці. Однак через те, що стріла летить не по прямій, а по дузі, відстань, на якому її можна було зловити з автомобілем під час руху скоротилося приблизно до 30 м. На цьому проміжку дистанції стріла була в межах досяжності і могла бути спіймана спортсменів з вікна , що рухається в тому ж напрямку автомобіля.

На виконання цього трюку у Маркуса було менше 0.5 секунди. За ці миті йому вдалося зловити 68-сантиметрову стрілу, випущену учасницею Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в 2016 році австрійською лучниці Лоуренс Бальдауфф.

Логотип Škoda з крилатою стрілою вперше був використаний в 1926 році. Прийнято вважати, що стилізоване зображення голови індіанця в традиційному головному уборі з п'ятьма пір'ям запропонував комерційний директор компанії Škoda Plzeň Т. Маглич.

Джерело: Škoda

Related