Унікальне купе Rolls-Royce Wraith виставили на продаж

В Нідерландах виставлений на продаж тюнінгований 812-сильний Rolls-Royce Wraith, що належить шведському гірськолижникові і блогеру Йону Олссон. Єдиний у своєму роді автомобіль оцінений в 275 тисяч євро.

Оголошення про продаж доопрацьованого купе Wraith розмістили на сайті компанії Autoleitner. Вперше унікальний автомобіль був представлений в червні 2017 року. За словами Олссона, замовляючи доопрацювання купе, він хотів здійснити свою давню мрію – зробити бернаут на Rolls-Royce.

Як і всі автомобілі в колекції Олссона, «двухдверка» має камуфляжну забарвлення. Пробіг автомобіля складає 13 тисяч кілометрів. Під капотом у Rolls-Royce Wraith 6.6-літровий дванадцятициліндровий битурбо мотор. Купе оснащене спортивною випускною системою і багажником зі світлодіодним «люстрою», що кріпиться до даху за допомогою магнітів.

Крім виставленої на продаж «двухдверкі» в колекції тюнінгованих автомобілів Олссона є й інші моделі. Одна з останніх – 800-сильний позашляховик Mercedes-Benz G500 4 × 4², який через місяць після покупки власник вирішив перетворити на кабріолет. Своє рішення колекціонер пояснив тим, що автомобіль з усіма доробками не поміщався в гаражі Монако.

Related