УКРІНФОРМ: за перше півріччя 2018 року в Україну ввезено 612 тисяч машин з іноземною реєстрацією

Державна фіскальна служба України опублікувала дані про кількість ввезених в країну з початку року легкових автомобілів з іноземною реєстрацією: 465.9 тисяч в режимі «тимчасового ввезення» і 146,8 тисяч в режимі «транзиту».

Як повідомляє УКРІНФОРМ, на кінець червня терміни перебування в митній зоні України порушили 57.9 тисяч автомобілів, ввезених в країну в режимі «транзиту» . Статистики по транспортним засобам, ввезеним в режимі «тимчасового ввезення» на даний момент немає. Як уточнили в ГФС, терміни їх перебування на території країни ще не завершилися.

В цілому за перше півріччя за фактом порушення термінів «транзиту» работанікамі митниці в відношення фізичних осіб складено 14 223 протоколи. Загальна сума штрафів при цьому склала 92 млн. Грн. Кількість протоколів про порушення термінів «тимчасового ввезення» – 3 749 на загальну суму 49 млн. Грн.

За даними УКРІНФОРМ, з січня по червень поточного року основні імпортери нових легкових автомобілів ввезли в країну 35.5 тисяч автомобілів. При цьому митні платежі склали близько 7 млрд. Грн. Для інформації, за весь 2017 рік у країну було імпортовано 79,5 тисяч нових «легковиків», а бюджет поповнився 15.6 млрд. Грн.

Джерело: УКРІНФОРМ

Related