«Укравтодор» поділився планами на 2018 год

Державне агентство автомобільних доріг України визначило основні напрямки ремонтно-будівельних робіт на 2018 рік. У планах завершення проектів 2017 року, а також будівництво і реконструкція нових ділянок доріг у всіх регіонах країни.

Відповідно до програми ремонту доріг, в поточному році «Укравтодор» продовжить роботи на основних коридорах: gо Highway (автобан Гданськ – Одеса, який з'єднає Балтійське і Чорне море), М-03, М-05, М -01, Н-08, Н-31. Особлива увага агентство автомобільних доріг України має намір приділити дорогам на сході країни: Р-46 Харків – Охтирка, М-03 Харків – Слов'янськ – Краматорськ, Р-07 Чугуїв – Мілове.

На півдні відремонтують ділянки доріг: М-15 Одеса – Рені (з обходом м Рені), Н-14 Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв. На поточний рік також заплановано ремонт моста через Хаджибейський лиман (дорога М-05).

На заході ремонт запланований на ділянках доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці. На 2018 рік заплановано і ремонт найкоротшою траси від Мукачево до Чопа по дорозі М-24 / М-25.

Крім того, в поточному році розпочнеться реконструкція північного обходу Житомира і gо Highway в Хмельницькій області, а також продовжиться реконструкція траси М-03 на ділянці Лубни – Полтава. Проекти фінансують міжнародні фінансові організації (МФО).

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні почав діяти Дорожній фонд. В відповідальності «Укравтодору» залишилося 46 985 км доріг міжнародного і національного значення. Дороги місцевого значення (123 105 км) перейшли на баланс обласних адміністрацій.

Related