Uber розповів, куди найчастіше їздили українці цього літа в Одесі, Києві та Львові

Міжнародна технологічна компанія Uber проаналізувала найпопулярніші серед користувачів сервісу місця та напрямку в Києві, Одесі та Львові за минуле літо і склала рейтинг найпопулярніших маршрутів літнього сезону.

Одеса – одне з найбільш затребуваних літніх напрямків відпочинку в Україні. Тому не дивно, що у гостей і жителів міста перше місце в рейтингу Uber займає Аркадія – район пляжу і клубна пішохідна зона. На другому місці сама жвава центральна вулиця міста – Дерибасівська. А повністю перша п'ятірка Одеси така:

Аркадія Ул. Дерибасівська ТРЦ "City Center" Пляж "Ланжерон" ТРЦ "Афіна"

А які місця користуються популярністю в столиці? Проаналізувавши маршрути поїздок протягом літніх уикендов, виявилося, що кияни і гості міста найчастіше замовляють Uber з і в торгово-розважальні центри; також в першій п'ятірці обидва столичні аеропорти і залізничний вокзал. Топ-5 найпопулярніших напрямків користувачів Uber в Києві у вихідні виглядає так:

ТРЦ "Ocean Plaza" ТРЦ "Гулівер" Аеропорт "Бориспіль" Аеропорт "Жуляни" Центральний залізничний вокзал

Львів є одним з найпопулярніших напрямків поїздок вихідного дня для українців, і тут перше місце серед пунктів призначення, за даними Uber, займає центральний залізничний вокзал. Також серед топових маршрутів вікенду: Львівський оперний театр як початок туристичної пішохідної зони, торгово-розважальні центри, а також серце міста – площа Ринок. Вся п'ятірка топ-маршрутів Львова:

Центральний залізничний вокзал Львівський театр опери та балету ТРЦ "Форум Львів" ТРЦ "Victoria Gardens" Площа Ринок

Related