У Volkswagen Sedric з'явилася нова версія Active

На що відкрилася сьогодні в Ганновері виставці CeBIT-2018 відбулася світова прем'єра нової версії прототипу Volkswagen Sedric – Active – повністю електричного автономного шаттла для любителів активного відпочинку і занять спортом на відкритому повітрі.

«Батьком» Sedric Active став концепт Sedric, який дебютував в березні 2017 року на автосалоні в Женеві. Від концепту нинішній дебютант відрізняється спеціально розробленим інтер'єром та екстер'єром, «призначеним для задоволення індивідуальних потреб любителів занять спортом на відкритому повітрі». В обладнаному на даху Sedric Active багажнику може поміститися комплект спорядження для віндсерфінгу: дошки для серфінгу і вітрила. Безпілотний шаттл непросто доставить пасажирів в точку призначення, а й буде стежити за ними під час занять спортом, як на суші, так і на воді. Як стверджують в компанії, спортсменам і любителям активного відпочинку, які займаються віндсерфінгом, гірським велосипедом, байдарочникам і ентузіастам різних водних видів спорту більше не знадобляться автомобілі супроводу, оскільки Sedric Active візьме цю функцію на себе.

Прототип оснащений системою автономного управління п'ятого рівня, що виключає присутність водія і здатної доставити транспортний засіб в будь-яку точку. Від користувача потрібно тільки задати напрямок руху за допомогою однієї кнопкою. У компанії говорять, що автономні технології водіння забезпечать мобільність для всіх, оскільки «адаптовані для задоволення потреб людей і забезпечують максимально можливі рівні безпеки». Користувачі зможуть викликати Sedric «одним натисканням кнопки» або розробленого фахівцями Volkswagen мобільного додатка MOIA.

В березні поточного року в Женеві Volkswagen Group представила, побудований на базі прототипу Sedric автономний «шкільний автобус» – Sedric School bus, обладнаний для перевезення дітей.

Джерело: Volkswagen

Related