У Volkswagen може з'явиться «заряджений» електрокар

В I.D.- сімействі Volkswagen може з'явитися «заряджений» електрокар на базі хетчбека I.D. або кроссовера I.D. Crozz. Розробкою новинки займеться спортивний підрозділ компанії.

Така можливість розглядається керівництвом німецької марки, пише Autocar з посиланням на главу Volkswagen R Йоста Капіто. «Якщо ми випустимо R-версію електромобіля, то це буде справжня R модель, або всі зусилля будуть марними», – сказав він в інтерв'ю виданню. Точної дати появи «зарядженого» електрокара Капіто не назвав, пославшись на те, що електричні технології дуже швидко еволюціонують.

На даний момент проект існує тільки у вигляді ідеї. Компанії ще належить вибрати потрібний час і знайти «правильний компроміс між продуктивністю автоспорту, часом автономної роботи і зручністю використання основного автомобіля». Від цього і буде залежати, яка з моделей I.D.- лінійці вийде на ринок першої. Вона і стане базовою для R-варіанту електрокара.

Як кажуть в Volkswagen R, однією з причин появи ідеї створення «гарячого» електрокара стала перемога 680-сильного електричного спортпрототипа I.D. R на Пайск Пік. Показавши результат в 7 хвилин 57.148 секунди, електрокар обійшов колишнього рекордсмена – Peugeot 208 T16 – на 16 секунд.

Related