У вересні частка автомобілів з пробігом на первинному ринку досягла 60%

Асоціація «Укравтопром» опублікувала вересневу статистику первинного авторинку: протягом місяця на первинний облік було поставлено 17 тис. Легкових автомобілів. З них 10.2 тисяч – колишні в експлуатації імпортовані машини, що в 1.9 рази більше, ніж у вересні 2017 року.

Як відзначають в асоціації, у вересні на первинний облік було поставлено на 29% більше легкових автомобілів, ніж роком раніше. При цьому частка імпортованих «легковиків» з пробігом досягла 60%.

Як і місяцем раніше, найбільшим попитом користувалися старі Volkswagen. На їх частку припало 1538 реєстрацій.

На своїх місцях залишилися і всі інші члени ТОП-5 старих іномарок. Друга позиція з показником 1 383 старих авто у Renault. На третьому місці чеська Škoda, на рахунку якої 1008 авто з пробігом. На четвертому рядку Ford – 690 шт. Замикає п'ятірку лідерів Nissan з результатом 579 авто за місяць.

Всього з початку 2018 року українську «прописку» отримали 72 тис. Імпортованих легкових автомобілів з пробігом, що на 87% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Протягом всіх дев'яти місяців незмінним лідером був Renault Megane. У вересні цю модель вибрали 976 чол., А в цілому за дев'ять місяців – 7428 чол.

Джерело: Укравтопром

Related